פטנטים, אתר הבית של היזמים בישראל
 
 
 

כתובתנו: רח' הבנים 14 (כניסה ב'), הוד השרון
טלפון: 1-700-500-110

 

 


 
נשיאת לשכת עורכי הפטנטים ביפן מבטיחה רפורמות נוספות
אפלפלד זר, עורכי דין ועורכי פטנטים 28/05/2003 12:41:34

נשיאת לשכת עורכי הפטנטים היפני החדש אמרה, לאחרונה, כי עורכי הפטנטים היפניים הם הכוח המניע מאחורי תכניות המשרד לבצע רפורמות נוספות במערך הקניין הרוחני של המדינה.

לדבריה של סומיקו שימוסקה, הנשיאה האישה הראשונה של הארגון, אשר נכנסה לתפקידה ב-1 לאפריל, על עורכי הפטנטים לעמוד בקצב ההתפתחויות הטכנולוגיות על מנת לעמוד בדרישות לקוחותיהם.

גורמים בתעשייה לוקחים אף הם, לדבריה של גב´ שימוסקה, חלק חשוב ברפורמה אשר הוצעה ע"י הממשלה. בחודש מרץ נכנס לתוקפו חוק חדש, שמטרתו להאיץ את רישומם של פטנטים, מדגמים וסימני מסחר, וכן לקרב את השיטה היפנית למערכת הבינלאומית.

שינוי מהותי נוסף שמטרתו להאיץ את המשפטים בענייני פטנטים הוא אישור שניתן לעורכי פטנטים להשתתף במשפטי פטנטים. עד כה, יכלו עורכי פטנטים רק לשמש כיועצים לעורכי דין. על מנת שיוכלו עורכי הפטנטים להשתתף במשפטים כאמור, יהיה עליהם לעבור הכשרה מיוחדת, ולעמוד במבחנים.


השימוש באתרי משרד ניוטון חיפוש פטנטים בע"מ משמעו הסכמה לתנאי השימוש באתרים, שהחשובים שבהם הינם כי כל האמור באתרים אלה אינו מהווה תחליף לייעוץ או לייצוג משפטי, וכי המשרד לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתרים. לקריאת תנאי השימוש במלואם...