פטנטים, אתר הבית של היזמים בישראל
 
 
 

כתובתנו: רח' הבנים 14 (כניסה ב'), הוד השרון
טלפון: 1-700-500-110

 

 


 
סוני נקנסה בכ 90 מיליון דולר ובנוסף נאסר עליה לשווק את הפלייסטישן בשוק האמריקאי
אפלפלד זר, עורכי דין ועורכי פטנטים 31/03/2005 12:24:04

Sony Computer Entertainment הודיעה כי היא נקנסה ב-90 מיליון דולר ונאסר עליה לשווק בארה"ב את אחד ממוצרי הדגל שלה, הפלייסטישן, עקב הפרה לכאורה של זכויות הפטנט של חברת Immersion האמריקאית.

סוני, אשר נדרשה לשלם עבור הנזקים שנגרמו לחברת הטכנולוגיה האמריקאית Immersion Corp. הודיעה כי היא מצרה על ההחלטה ובכוונתה לערער על החלטת ביהמ"ש באופן מיידי שכן לטענתה לא נעשתה כל הפרה. 

למרות שסוני נדרשה, לאור החלטת ביהמ"ש, להקפיא את מכירות קונסולות המשחק שלה, ביצוע ההוראה נדחה עד להחלטת הערעור שיקבע בנושא.

חברת Immersion, היושבת בקליפורניה, טענה כי חברת סוני הפרה פטנט שלה כאשר הטמיעה בקונסוליות שלה שלטים הרוטטים בסנכרון למתרחש בזמן המשחק.

רק בשבוע שעבר, הוציאה סוני גירסה נישאת של הסוני פלייסטישן בשוק האמריקאי והחלה ביצור מסיבי על מנת לעמוד בציפיות מכירה של כשלוש מיליון יחידות עד לסוף מרץ.השימוש באתרי משרד ניוטון חיפוש פטנטים בע"מ משמעו הסכמה לתנאי השימוש באתרים, שהחשובים שבהם הינם כי כל האמור באתרים אלה אינו מהווה תחליף לייעוץ או לייצוג משפטי, וכי המשרד לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם כתוצאה משימוש באתרים. לקריאת תנאי השימוש במלואם...