כללי

חג שמח לכל לקוחותינו!

אנו שמחים לאחל לכל לקוחותינו ושותפינו העסקיים שנה טובה:

שנת שגשוג והצלחה,
שנת פריחה אישית ומקצועית,
שנת בריאות,
ושנת שלום!

השנה הייתה שנה חשובה במיוחד עבור משרדנו.

המשרד צמח, גדל והשביח, והוא מונה היום 16 עובדים. ספציפית, אנו מברכים את עו"ד אסף ויילר, אשר הגיע אלינו ממשרד אחר העוסק בתחום, את עו"ד יערה שושני, אשר הגיע אלינו ממחלקת ה-PCT בג´נבה, את גב´ דיקלה דיארי, אשר הצטרפה לצוות ההגשות הבינלאומיות, ואת גב´ טל לינסקר וגב´ חלי וקיל, אשר הצטרפו לצוות המזכירות.

השנה משרדנו שינה מיקום ועבר למגדלי ב.ס.ר, למשרדים יפים, נעימים ומוארים, אשר הנגישות אליהם טובה בהרבה מהמשרד הישן.

השנה המשכנו להיות נותני הטון בתחום הקניין הרוחני ולהיות המשרד המוביל בעדכון הלקוחות בהתפתחויות משפטיות בתחום. לעדכונים האינטרנטיים נוספו ימי עיון אותם התחלנו לערוך במשרד החדש.

המשרד נתן חסויות בכנסים רבים, והמשיך להוביל ברמה מקצועית בתחומי התמחותו.

לחלק מאיתנו הייתה השנה החולפת שנה נפלאה, אך לצערנו, לא לכולנו. בשנה הזו, עלה סוף סוף על סדר היום הציבורי נושא קרוב במיוחד לליבנו – נושא תאונות הדרכים, המותירות לא רק מאות חללים בשנה, אלא גם אלפים רבים של פצועים.

בשנה הקרובה, בכוונת משרדנו להירתם לקידום המלחמה בתאונות הדרכים, במספר דרכים.

כצעד ראשון וכדי להקדיש את חשיבות הנושא, החלטנו השנה, במקום לשלוח הודעה זו ללקוחותינו בדואר רגיל, כפי שאנו נוהגים מדי שנה, להכפיל את הסכום אותו אנו משקיעים מדי שנה בהודעות "שנה טובה", ולייחדו למען מלחמה בתאונות הדרכים. אנו תקווה כי נושא חשוב זה ימשיך ויישאר בראש סדר היום הציבורי. אנו מתנצלים בפני לקוחותינו אשר התרגלו לקבל הודעות "שנה טובה" בדואר רגיל.